Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Banesë me qira në Fushëkosovë.

€250/month
  • ID PROP-­FK134
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Plot Size 75
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking po

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes :FK134

 

Renditja:

►Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon

►2 dhoma gjumi

►Komplet e mobiluar

►Kati 4 me lift

►Sipërfaqja:75m2

►Lokacioni:Ne rrugen Xhemajl Mustafa, perball parkingut te Qama Grill

 

►Çmimi: 250E per muaj + depoziti. (Preferohet vetem per familjar afatgjate)

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin