Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

Shitet banesa me 3 dhoma gjumi ne Fushe Kosove

€65 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 3
  • Plot Size 122
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi: Fk133

►Adresa: Rruga kryesore e qytetit, Nënë Tereza, afër hotelit KosVegas.
►Kati i 6 i banimit, me dy ashensor, ne fazën e ndërtimit.
►Sip: 122 metra katror, tre dhoma gjumi.
►Pozitë e mirë: E ka afër shkollën fillore Selman Riza, dhe të mesme Hifzi Sulejmani, Xhaminë, Policinë, Hekurudhën. Autobusi urban kalon përskaj banesës çdo 5-10 min.

■ Çmimi: 65000

Kontakti:
045 117 118
[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin