Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image

Shitet Banesa në FushëKosovë / FK128

€75 000
  • ID PROP-­fk128
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 3
  • Plot Size 155
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes :FK128

 

Renditja:

►Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon i madh.

►3 Dhoma gjumi

►Komplet e mobiluar

►Kati 8

►Sipërfaqja:155m²

►Nuk ka flet poseduese

►Lokacioni:Afer Shkolles fillore Mihal Grameno, Arditi group

 

►Çmimi:75.000E I pa diskutueshëm

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin