Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image

FK126 Shitet Banesa në Kompleksin Eliza A

€450
  • ID PROP-­fk126
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 91
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes :FK126

 

Renditja:

►Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon

►2 dhoma gjumi

►Ndërtim e sipër, banesa është e gatshme Brenda një viti.

►Kati 3

►Sipërfaqja: 91m²

►Lokacioni:Kompleksi Eliza afer Kastratit

 

►Çmimi:450E per m² I diskutueshëm

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin