Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

FK123 Shitet Banesa në FushëKosovë

€48 000
  • ID PROP-­fk123
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Plot Size 75
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i Shpalljes:FK123

 

Renditja:

Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon

►2 dhoma gjumi

Nxemje qendrore 24H

►Me flet poseduese, perkthimi behet menjeher tek Noteri

Kati 5 

Sipërfaqja:75m²

►Banesa shitet pa mobilje, dhe me mobilje.

Lokacioni:Rr Kuvendi I Lezhes, kompleksi Model Slovenia afer GreenFruit.

 

Çmimi: 48.000€   I pa diskutueshem me te gjitha mobiljet luksoze

 

[ +383 44 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin