Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

FK123 Shitet Banesa në FushëKosovë

€45 000
  • ID PROP-­fk123
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Plot Size 75
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i Shpalljes:FK123

 

Renditja:

Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon

►2 dhoma gjumi

Nxemje qendrore 24H

►Me flet poseduese, perkthimi behet menjeher tek Noteri

Kati 5 

Sipërfaqja:75m²

►Banesa shitet pa mobilje, vetëm me kuzhine dhe me nje dhome gjumi.

Lokacioni:Rr Kuvendi I Lezhes, kompleksi Model Slovenia afer GreenFruit.

 

Çmimi:45.000E i pa diskutueshëm 

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin