Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

FK122 Shiten 2 Banesa në FushëKosovë

€40 000
  • ID PROP-­fk122
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes :FK122

 

Shiten 2 Banesa në Fushëkosovë tek Qami Construction Objekti Nr 6, afër Restaurant Nuari.

 

►Sipërfaqja:61 dhe 74m²

►Banesa me sipërfaqe 61m² gjendet në katin e fundit (8) dhe ka një renditje:Sallon,Kuzhine,1 dhomë gjumi, koridori, depo, banjo dhe ballkoni.

►Banesa me sipërfaqe 74m² gjendet në katin e 2 dhe ka një renditje:Sallon, Kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridori, depo, banjo dhe ballkoni.

►Banesat janë në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundohen në Shtator të vitit 2021.

 

Çmimi per 61m² – 27.000€

►Çmimi per 74m² – 40.000€

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin