Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

FK121 Shitet Banesa në FushëKosovë

€40 000
  • ID PROP-­FK121
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Plot Size 83
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes:FK121

 

Renditja:

►Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon

►2 dhoma gjumi

Kati 7,6,5

►Perfundohen ne fund te vitit 2021

►Gjithqka ne rregull me dokumentacion

►Sipërfaqja:83m²

►Lokacioni:Tek shkolla e re Mihal Grameno

 

►Çmimi:40.000E i diskutueshëm

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin