Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Shitet banesa në Fushë Kosovë

€49 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa në Fushë Kosovë

►KODI:FK115.

►Banesa ka këtë renditje:
►Salloni me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, ballkon I gjerë, dhe depo (shpajz).
►Ndërtim I ri dhe modern, e gatshme për banim.
►Banesa posedon të gjithë dokumentacion e duhur, dhe ka 81.5m2.
►Kushte të përshtatshme për familje ose çifte.Ka afër qendrën e qytetit, ambulance e re, shkollën fillore të re, kopshtin e fëmijëve.

Kontakto Agjentin e shitjes Lavdrimin – 046 196 316 Viber & Whatsapp.

Veçori tjera

Kontakto Agjentin