Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image

Fk103 Shitet Banesa në FushëKosovë.

€60 000
  • ID PROP-­FK103
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 95
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi:FK103

 

Banesa gjendet tek ndërtesat e Arditi Group në FusheKosovë në Lagjen Dardania.

Ndërtim i ri.

Banesa ka sipërfaqe prej 95m².

Kati 8 me ashensor.

Sallon, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe një pamje shumë te mire.

 

Me mobilje (60000€) dhe pa mobilje (55000€).

Kontrata bëhet tek Noteri.

Veçori tjera

Kontakto Agjentin