Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Shitet banesa dydhomëshe / Apartment for sale / الشقة للبيع

€41 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

►Kodi:Fk1

►Renditja: Salloni me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkona, banjo, dhe korridori.

►Me fletë poseduese, përkthehet menjëherë brenda dite.

►Adresa : Në qendër të qytetit, përballë hotel Sonoma, te murebesti. Shif ilustrimin në foto.

►E mobiluar komplet, ashtu siç shihet në foto.

►Kati 5, pa ashensor, objekti i ka 6 kat.

►Kompania ndërtuese: Dardania shpk.

►Ndërtuar më 2008, dhe rinovuar komplet më 2013.

►Sip: 70 m2 në letra.

►Çmimi: 41 mij

►Lokacioni:

Kontakti Hakiun:

045 117 118 

[email protected]
Na ndiqni në Facebook dhe MerrJep

____________________________________

English:

►Apartment for sale in Fushë Kosova, 5 km from Prishtina. In a front of Sonoma hotel.

►The code of property:  fk1

►Living room with a kitchen, 2 bedrooms, 2 balcons, 1 bath.

►Fully furnished as seen in the photos

►In floor 5, without lift, the building is 6 floors.

►Construction company: Dardania shpk.

►Built in 2008, renovated in 2013.

►With complete documentation.

►Good price

___________________________________________________

Arabic:

الشقة للبيع في فوش كوسوفا ٥ كيلوا من بريشتينا

الرقم: fk1

غرفة النهار مع المطبخ, غرفتان للنوم, شرفتان, حمام

مكتملة مع الأثاث كما يرى في الصور

في الدور الخامس, و العمارة لها ستة أدوار

الشركة التي بناها: Dardania shpk

بنيت في عام ٢٠٠٨, و تم تجديده في عام ٢٠١٣

بالوثائق الكاملة

يسكنها فيه ، يدفع الإيجار 180 يورو شهريا

السعر جيد جدا, :

WhatsApp: +38649273117

Email: [email protected]

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin