Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

D82 Shitet banesa ne qender te Santea

€1 550
  • ID PROP-­D82
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Living Area 65
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking po
  • Ngrohje Termokos

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa ne qender te Santea

►Kodi: D82

►Renditja: Sallon , kuzhine , dhome gjumi , banjo , koridor, ballkon, nxemje Termokos, banesa eshte e mobiluar po ashtu ka parking te mjaftushem mbrapa baneses, pamje nga rruga kryesore , kati 3 me lift funksional , banesa ploteson te gjitha kushtet normale per banim. Banesa eshte me flete poseduese dhe perkthehet menjeher te noteri.

►Siperfaqe: 65m²

►Çmimi: 1550€ m²

► Kontakt :

+383 45 117 118

+383 49 117 118

Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com

[email protected]

https://www.facebook.com/demirirealestate/

Veçori tjera

Kontakto Agjentin