Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

D71 Banese me qira ne Dardani

€330/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 2
  • Living Area 95
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Jepet banes me qera ne Dardani
►D71
►Renditja: Sallon , kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 banjo ,koridor, 2 ballkona,  dhomat e gjumit
kane ballkona francez, kati 1 , nxemje termokosit, banesa ka pamje nga dy anet veri dhe jug,
lagje e qet per banim , parking afer, stacionin e autobusave afer.
Banesa gjendet afer xhamis Dardania
►Siperfaqja : 95m2
►Qmimi : 330euro + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
AgjensioniDemi[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep
Na ndiqni ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin