Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

Shiten dy banesa në qendër / Two flats for sale in center / شقتان للبيع في المركز

€90 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi: D23

Dy banesa në shitje, Dardani, te sheshi Bill Clinton.

► Renditja: Salloni, kushina, trapezaria, 1 dhomë gjumi, 1 mini dhomë për femijë me qasje nga dhoma e gjumit, 1 banjo, 1 ballkon.

►Banesat janë afër njëra tjetrës dhe mund të bashkohen të shkrihen në një banesë të vetme.

►Kati 3, me ashensor.

►Të rinovuara komplet.

►Sqarim: Sipërfaqja neto është 70m2, në dokumente figuron më pak, dhe kjo është bërë si duket për të paguar termokos më pak. Sip reale neto mund të vërtetohet nga ekspertët.

► Çmimi për njërën banesë është 90.000 Euro. Për dy banesat çmimi negocjohet.

 

 

Kontakti:

045 117 118

044 117 118  

048 117 118

[email protected]

Na ndiqni në Facebook dhe në MerrJep

_____________________________________

English:

Two apartments for sale in Center of Prishtina, Dardania, in Bill Clinton Square

►Living room, 1 badroom, and 1 small badroom with acces from badroom, 1 balcony, 1 bath.

►The third floor, with lift.

►Completely renovated

►The flats are in the front of each other and you can buy both of them and making one big flet.

►The surface neto is 70 m2.

►The price 90.000 euro for one flat.

_____________________________________

Arabic:

شقتان للبيع في مركز بريشتينا, كوسوفا
صالون و مطبخ, غرفة كبيرة, و غرفة صغيرة, شرفة, حمام.
الدور ٣ يوجد مصعد.
المساحة: ٨٠
الشقتان إحداهما أمام الأخرى, و يمكن أن يمزجتا و تكونان سقة واحدة كبيرة.
السعر: ٩٠٠٠٠ يورو لشقة واحدة

whatsApp: +38649273117

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin