Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

Super Banesë me qira në Dardani

€350/month
  • ID PROP-­d147
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

►Kodi i shpalljes:D147

 

Banesa ka këtë renditje:

– Dhoma e dites.

– Kuzhina

– Tre dhoma gjumi (dhoma e prindërve dhe dy dhoma për fëmijë)

– Korridori

– Një ballkon

– Një banjo

Eshte ne katin e gjashte me siperfaqe prej 70 m2. Eshte e rinovuar dhe e mobiluar, me ashensor dhe ngrohje qendrore nga Termokosi.

Banesa ndodhet afer me supermarketet VIVA FESH dhe ELI-AB, ka parking te mjaftueshem dhe parkun Dardania përball.

Banesa lëshohet vetem për familje

 

►Çmimi: 350euro + depoziti

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin