Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image

Banesë me qera në Lakrisht

€250/month
  • ID PROP-­D146
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 48
  • Lloji prones: Banesa
  • Ngrohje Termokos

Pershkrimi i Prones

Kodi I shpalljes:D146

 

Renditja:

 

Sallon dhe kuzhine te mobiluar, banjo dhe ballkon

1 dhomë gjumi 

Nxemje qendrore 24H me Termokos

Kati 2 

Sipërfaqja:48m²

Lokacioni:Lakrisht, perball Procreditit.

 

 Çmimi:250 per muaj + depoziti.

Banesa lëshohet per afatgjatë.

 

 Për këtë shpallje kontakto vetëm Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

 [email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin