Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

D144 Banesë me qira në Dardani

€250/month
  • ID PROP-­d144
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 3
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 90
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa
  • Ngrohje Me rrymë
  • Neighborhood Dardania

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes : D144

 

Renditja:

Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon 

►2 dhoma gjumi

Komplet e mobiluar

Kati 1

Lokacioni:Afer Bill Clinton, perball furres Qerimi 1

 

Çmimi:250E per muaj + depoziti.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin