Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

D119 Banesë me qira në Dardani (Kurrizë)

€220/month
  • ID PROP-­D119
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Plot Size 40
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes :D119

 

Renditja:

Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon 

Dhomë gjumi

Komplet e mobiluar

Kati 5 me lift

Sipërfaqja:40m² 

Lokacioni:Tek banesat e gjelbërta

 

Çmimi:220E per muaj me te gjitha shpenzimet e kryera + depoziti.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin