Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

D117 Banese ne shitje ne Dardani

€1 300
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Living Area 59.9
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa ne Dardani afer bashkesis lokale, me pamje ne dy anet

►Kodi:D117

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhine
►Dhome gjumi
►Banjo
►Ballkon me pamje nga rruga
►Kati i 5 me lift

►Siperfaqja:59.9m²
►Çmimi:1300€(78.000)

Kontakt
049 117 118
044 117 118
045 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin