Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image

Banese Shitje dhe Qira ne Dragodan te Pandora Tower | A84

€400/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 3
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 80
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banese Shitje dhe Qira ne Dragodan te Pandora Tower | A84

►Kodi: A84

►Renditja : Sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi , banjo, ballkon , koridor, e mobiluar teresisht

►Siperfaqe: 80m2

►Çmimi: 400 € + depozit
► Banesa eshte edhe ne shitje
Kontakt
049 117 118
044 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin