Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Banesë më qira te Xhambazet (B97)

€200/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë më qira te Xhambazet (B97)

►Kodi: B97

►Renditja : Sallon me kuzhine , dy dhoma gjumi , banjo , ballkon,koridor ,shpajz.

►Është ne katin pare dhe pjesërisht e mobiluar. Gjendet ne Bregun e diellit Xhambazet (Raiffeisen Bank)

►Siperfaqe: 85 m2

►Çmimi: 200 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin