Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Banesë me qira te Slovenia Sportit |Q242

€220/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira te Slovenia Sportit |Q242

►Kodi: Q242

►Renditje Sallon , kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo , 2 ballkona , koridor , kati 3 , nxemje termokos.
►Banesa gjendet perball slovenia sportit dhe eshte e pershtatshme per familjar, student apo te punesuar.
►Siperfaqe: 92m2

►Çmimi: 220 €

Kontakt
+383 49 117 118 Viber & Whatsapp
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin