Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Banesë me qira te Slovenia Sporti |Q245

€270/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira te Slovenia Sporti |Q245

►Kodi : Q245

►Renditja : Sallon  se bashku me kuzhine

►Dhoma e fjetjes

►Banjo

►Koridori dhe ballkoni

►Kati 3

►Preferohet per qift ose familjar jo me shum se 3 persona

►Siperfaqe: 60 m2

►Çmimi: 270 € + depozit

Kontakto GENTRITIN

+383 44 117 118  Viber & Whatsapp

[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin