Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image image image

Banesë në shitje rrugen B| KAWA

€90 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë në shitje rrugen B| KAWA
 
►Kodi:M97
 
►Renditja:
 
►Sallon me kuzhine
 
►2 Dhoma gjumi
 
► 2 Ballkona
 
► Banjo , koridor
 
►Garazh dhe depo extra
 
►Kati 4 me lift
 
►Banesa gjendet ne objektet e Kawa Group , dhe ka pamje nga rruga B shifet edhe ne foto
 
►Siperfaqe: 78 m2
 
 
►Çmimi: 90 000 €  me garazh dhe depo
 
Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook
#qira #prishtina #rrugab #qera #banesa #ipet #super

Veçori tjera

Kontakto Agjentin