Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

Banesë me qira te Parku Qytetit (Q235)

€250/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira te Parku Qytetit (Q235)

►Kodi: Q235

►Renditja : Sallon me kuzhine , dhome gjumi , banjo , ballkon , koridor , kati 4, gjendet ne rrugen Rrustem Statovci

►Siperfaqe : 60m2

►Çmimi: 250 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin