Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Banesë më qira te Hotel Ambasador (q237)

€300/
  • ID PROP-­Q237
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë më qira te Hotel Ambasador (q237)

►Kodi: q237

►Renditja:  Sallon , kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 banjo , 2 ballkona , koridor, kati 4 . Banesa gjendet te Hotel Ambasador lagje Muhaxhereve ne rrugen ” Lord Bajron”

►Siperfaqe : 95 m2

►Çmimi: 300 €+ depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin