Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Banesë me qira per zyre ose banim te Bill Clintoni |D137

€270/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 55
  • Living Area 55
  • Lloji prones: Banesa
  • Ngrohje Termokos

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira per zyre ose banim te Bill Clintoni

►Kodi:D137

►Renditja: Sallon kuzhine , dhome gjumi, banjo , ballkon , koridor, termokos. Banesa gjendet perball Bill Clinton e pershtatshme per zyre dhe banim.

►Siperfaqe: 55m2

►Çmimi: 270 €

Kontakt
+383 49 117 118 Viber & Whatsapp
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin