Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image

Banesë me qira per zyre në Tophne (T31)

€350/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira per zyre në Tophne (T31)

►Kodi: T31

►Renditja Sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit,  banjo+wc , shpajz, e gatshme per afarizem . gjendet ne Tophane te Viva Fresh Store

►Siperfaqe: 86 m2

►Çmimi: 350 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin