Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

Banesë me qira per zyre apo banim në Dardani (d135)

€425/
  • ID PROP-­d135
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 4
  • Bathrooms 2
  • Plot Size 120
  • Living Area 120
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa, Lokale, Zyre
  • Parking po
  • Ngrohje Termokos

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira per zyre apo banim në Dardani (d135)

►Kodi: D135

►Renditja : Ka kuzhine ne nivelin e pare,

►Ne nivelin e dyte ka nje sallon, nje dhome gjumi, nje depo dhe nje banjo.

►Ne nivelin e trete ka dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje banjo te madhe, posedon Termokos

► Lokacioni : ne lagjen Dardania, te pllatoja e Kurrizit ne kat te pare

►Siperfaqe:  120 m2 faktike

►Çmimi: 425 €

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin