Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Banesë me qira per banim ose zyre ne Pejton | Q238

€350/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 3
  • Bathrooms 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira per banim ose zyre ne Pejton | Q238

►Kodi: Q238

►Renditja : Sallon me kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo , koridor , kati i pare , banesa eshte gjysem e mobiluar , mobilohet nga pronari sipas kerkeses se qeragjiut. E pershtatshme per zyre , banim ose call center, lokacion perfekt sepse eshte ne qender te qyteit.

►Siperfaqe: 80 m2

►Çmimi: 350 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin