Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Banesë me qira ne Ulpiane | U101

€370/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne Ulpiane | U101

►Kodi: U101

►Renditja:
►Sallon dhe kuzhine
►2 dhoma gjumi
►Banjo , ballkon , koridor
►Termokos
►Kati 3
►Banesa leshohet vetem per familiare dhe nderkombetare
►Siperfaqe: 75 m2

►Çmimi: 370 € + depozit

Kontakt
+383 49 117 118 Viber & Whatsapp
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin