Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image

Banesë me qira ne Ulpiane te Fontana |U103

€200/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne Ulpiane te Fontana |U103

►Kodi: |U103
►Renditje :
►Sallon me kuzhine
►Dhome gjumi
►Banjo
►Ngrohje me Termokos
►Kati 3
►Siperfaqe: 55m2

►Çmimi: 200 € +100 € depozit

Kontakt
+383 49 117 118 Viber & Whatsapp
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
+383 48 117 118 Viber & Whatsapp
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin