Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Banesë me qira ne Ulpian (U99)

€300/
  • ID PROP-­U99
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 80
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne Ulpian (U99)

►Kodi: U99

►Renditja : Sallon me kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo , ballkon , shpajz , koridor , kati 3 , banesa gjendet tek parku Ulpianes.

►Siperfaqe: 80 m2

►Çmimi: 300 € +depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin