Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Banesë me qira ne Ulpian |U103

€250/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne Ulpian |U103

►Kodi: U103

►Banesa gjendet perball menzes se studenteve e pershtatshme per banim,zyre,avokat,noter etj. Teresisht e renovuar.
►Renditja :
►Sallon me kuzhine
►Dhome gjumi
►Banjo
►Ballkon
►Dy Koridor
►Nxemje Termokos
►Parking
►Kati 3
►Siperfaqe: 47m2

►Çmimi: 250 € + depozit

Kontakt
+383 49 117 118 Viber & Whatsapp
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin