Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

Banesë më qira ne Tophane |T23

€200/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë më qira ne Tophane

►Kodi: T23

►Renditja : Sallon me kuzhine , dhome gjumi , banjo , koridor , kati 2 me lift

►Banesa gjendet afer shkolles Meto Bajraktari
►Siperfaqja: 65 m²
►Çmimi: 200€ + depozit

Kontakto GENTRITIN

+383 44 117 118 Viber & Whatsapp

[email protected]

Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin