Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Banesë më qira në Pejton (Q236)

€400/
  • ID PROP-­Q236
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë më qira në Pejton (Q236)

►Kodi: Q236

►Renditja : Sallon me kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo , 2 ballkona , koridor , kati 3.

►Banesa gjendet ne lagjen pejton rrugen Lorenc Antoni

►Siperfaqe: 90 m2

►Çmimi: 400 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin