Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

Banesë me qira ne lagje Spitalit | LS53

€200/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne lagje Spitalit | LS53

►Kodi: LS53

►Renditja : Sallon me kuzhine , dhome gjumi , banjo , koridor . Lokacioni te banesat e Avni Gjakoves

►Siperfaqe: 40 m2

►Çmimi: 200 €+ depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin