Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Banesë me qira ne Kalabri | K80

€200/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Lloji prones: Banesa, Shtëpi

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne Kalabri | K80

►Kodi: K80

►Renditje: Sallon dhe kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo , 2 ballkona , koridor , banjo.
►Lokacioni : Kalabri afer UBT-së , te market Ersa

►Siperfaqe: 65m2

►Çmimi: 200 €

Kontakt
+383 49 117 118 Viber & Whatsapp
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin