Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Banesë me qira ne Dardani | D138

€200/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa
  • Ngrohje Termokos

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne Dardani | D138

►Kodi: D138

►Renditja :
►Sallon
►Kuzhine
►Dhome gjumi
►Banjo
►Koridor
►Kati 8 me lift
►Termokos
►Banesa gjendet te parku ne dardani , e mobiluar dhe e gateshme per banim

►Çmimi: 200 € +depoziti obligativ

Kontakt
+383 49 117 118 Viber & Whatsapp
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin