Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Banesë me qira ne Bregun e Diellit (B98)

€200/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne Bregun e Diellit (B98)

►Kodi: B98

►Renditje :
Një dhomë
Një kuzhinë
banjo dhe parahyrje
Është e mobiluar.
Nxemje qëndrore

►Bregu i diellit përball shtëpis së shëndetit rruga Fyzri Talla

►Siperfaqe : 40 m²

►Çmimi: 200 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin