Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image

Banesë me qira ne Aktash | Q240

  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne Aktash | Q240

►Kodi: Q240

►Renditje : Sallon me kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo , ballkon , koridor , termokos , kati 4 pa lift.
►Banesa eshte e renovuar teresisht , vend perfekt ne Aktash perball ministris, ka afer sheshin , parkun e qyteit etj etj.
► E pershtatshme per Familjar ose Zyre

►Siperfaqe: 70 m2

►Çmimi: Marreveshje

Kontakt
049 117 118
044 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin