Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Banesë me qira ne Aktash (Q234)

€290/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 84
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne Aktash (Q234)

►Kodi: Q234

►Renditja : Sallon me kuzhine dhe trapezari, 2 dhoma gjumi, banjo, koridor, ballkon, shpajz , kati 2.

► Banesa gjendet afer kolegjit Iliria

►Siperfaqe : 84 m2

►Çmimi: 290 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin