Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Banesë me qira A49, 3+1 në Arberi.

€700/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Leshohet banesa me qira në Arbëri 3+1.

 

Kodi:A49

►Lokacioni: Arbëri në objektin e ndërtuar nga “Arting dhe Cima”

Renditja:

Sallon me kuzhinë

3 Dhoma gjumi

Banjo

Ballkon

Kati i parë 

Siperfaqja:107m²

►Ngrohje me rrymë

► info shtesë: Preferohet për zyre pasi që edhe ka pamje te mirë edhe për ndonje reklamë. Parking nëntoksor, Banesa ështe e pa mobiluar,Ndertesë  e re.

Çmimi:700€+ depoziti.

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin