Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

Banesë me qira 2+1 në lagjen e spitalit te Vëllezërit Asllani

€250/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Lëshohet me qira banesa në  ish Lagjen e Spitalit ,Prishtina e re. Rr.Helger Pederson, Kompleksi Vëllezrit Asllani, Blloku B2.

Banesa me qira, pa mobilje vetëm kuzhina e montuar.

Kodi:Ls16

 

Renditja:

Sallon me kuzhinë

► 2 Dhome gjumi

Banjo

►Depo

Ballkon

Kati i 7 

 

Siperfaqja:85m²

 

Çmimi:250€, dhe Depoziti i obliguar nje qira.

 

Kontakt

049 117 118

044 117 118

048 117 118

[email protected]

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin