Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Banesë me qera te sheshi Bill Clinton | D122

€220/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qera te sheshi Bill Clinton | D122

►Kodi: D122

►Renditje : Sallin dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo , koridor , termokos , kati 6.
►Siperfaqe: 47m2 neto

►Çmimi: 220 € + depozit

Kontakt
+383 49 117 118 Viber & Whatsapp
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
+383 48 117 118 Viber & Whatsapp
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin