Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image

Banesë me qera ne Lagjen Mati 1 (M78)

€229/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qera ne Lagjen Mati 1

Banesa gjendet afer Viva fresh store, eshte ndertim i ri dhe komplet e mobiluar.

►Kodi M78
►Dhome dite me kuzhine
►Dhome gjumi
►Ballkon
►Banjo
►Shpajzë
►Kati 7 ashensor funksional
►Siperfaqe: 55m2

►Lirohet me 01.03.2021

►Çmimi: 229 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin