Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Banesa me qira te Sllovenia sporti

€250/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesa me qira te Sllovenia sporti

KODI:Q257.

Banesa ka këtë renditje:

►Sallon me kuzhinë,dhomë gjumi,banjo,ballkon.

►Ka sipërfaqe 53m2, komplet e mobiluar.

►Banesa lëshohet vetëm për familjar, dhe ndërkombtar.

►Cmimi:250 euro + depoziti.

Kontakto Agjentin e shitjes Lavdrimin – 044 117 118 Viber & Whatsapp.

Veçori tjera

Kontakto Agjentin