Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Banesa më qira pa mobile në lagjen Prishtina e Re|LS5

  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesa më qira pa mobile në lagjen Prishtina e Re

►Kodi: LS5

Me kete sistem pa mobile te lira per momentin i kom 5 banesa

► 63 m2 me 1 Dhome gjumi kati 1 – 220 € + depozit

► 67 m2 me 1 Dhome gjumi kati 3 – 200 € + depozit

► 85 m2 me 2 Dhoma gjumi kati 7 – 250 € + depozit

► 85 m2 me 2 Dhoma gjumi kati 1 – 300 € + depozit

► 107 m2 me 3 Dhoma gjumi kati 1 – 350 € + depozit

Banesat janë pa mobile vetem me kuzhine te montune

Banesat gjenden ne lagjen Prishtina e Re ish Lagjia e Spitalit. Rr. Holger Petersen, Blloku B2 kompleksi Vellezrit  Asllani

 

Kontakto GENTRITIN

+383 44 117 118 Viber & Whatsapp

[email protected]

Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin