Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

Banesa me qira ne lagjen Arberia (A70)

€550/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesa me qera ne lagjen Arberia (A70)

►Kodi: A70
►Renditja:Banesa eshte ndertim i ri posedon 1 sallon dhe kuzhinen 3 dhoma gjumi 2 banjo dhe nje mini dhome
►Te gjitha dhomat kan pamjen e hapur nga qyteti
►Banesa ndodhet ne katin e 5-te dhe eshte e pa mobiluar posedon vetem kuzhinen

►Siperfaqe: 122 m²

►Çmimi: 550 €

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin