Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Banesa lëshohet me qera për afatgjatë & afatshkurt

  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesa lëshohet me qera për afatgjatë & afatshkurt

►Renditja : Sallon , kuzhine veqas, dhome gjumi , banjo , ballkon , koridor

►Lokacioni : Te shengen visa te taksistat te parku i qytetit, kati 1 rruga e ndan me parkun

Kontakt
048 117 118
045 117 118
049 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin