Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Banes me qira tek kolegji Fama (q232)

€300/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 90
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banes me qira tek kolegji Fama (q232)

►Kodi: Q232

►Renditja:

►Sallon me kuzhine

► 2 dhoma gjumi

►Banjo , ballkon , koridor

►Banesa eshte e mobiluar teresith dhe e renovuar

►Lokacioni afer Kolegjit FAMA

►Siperfaqe: 90 m²

►Çmimi: 300 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin